<

Oficjalna Strona Ernesta Brylla
Dziękujemy wszystkim gościom!

4 marca, 2010
Kategorie wpisu: Informacja od Madzi

Dziś pisze Madzia.

 

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy odwiedzają naszą stronę. To trochę tak jak gdybyście wszyscy przyszli na urodziny:

Urodziny Ernesta

Jeszcze miejscami się dociera…jeszcze brakuje działu „Irlandia”, brakuje kącika mojej Mamy Małgosi który dawni czytelnicy znają jako dział pt. „Moja Żona”. Brakuje zdjęć w galerii. Brakuje listów (choć już kilka przyszło i zamieścimy je wkrótce). Brakuje kanału RSS.

 

BiuletynWszystko to będzie. Na dziś chciałabym wspomnieć o bardzo miłym wieczorze autorskim, który miał miejsce 18 lutego w Książnicy Łódzkiej, i polecić Wam wydany specjalnie na tę okazję BiBik, czyli Biuletyn Informacji Bibliotecznych i Kulturalnych. Cała nasza rodzinka była pod wrażeniem pracy jaką włożono w opisanie życia i twórczości Taty. Widać, że w Książnicy Łódzkiej pracują bibliotekarze i biblioterkarki, którzy naprawde kochają słowo pisane.

 

 

Sam wieczór był także bardzo pięknie przygotowany, za co serdecznie dziękujemy organizatorom i prowadzącej pani Julicie Lendzian-Twardowskiej.

 

Dziękujemy Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łodzi za wspaniałą gościnę!

 

A tym, którzy chcieliby spotkać się osobiście z Bryllem polecam kalendarz w dziale Kalendarz Spotkań.
Najbliższe spotkanie już w niedzielę 7 marca na koncercie z okazji Dnia Kobiet! Będzie tam także Marcin Styczeń- czyli będzie wesoło. Zapraszamy!

 

Madzia

 

P.S. Przypominam także, że można zostać fanem Brylla na Facebooku…
« « Poprzedni:Rok Polski 1977-2010 Następny:Wspomnienie o Julianie Przybosiu » »Ten wpis nie może być komentowany.